سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 خورشید مکه
 
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
شهدای کازرون مرجع قالب های مذهبی رایگان توضیح توضیح توضیح توضیح
محل تبلیغات شما
دنیا از نظر سالار شهیدان (علیه السلام )
نویسنده حسیــنی ( خادم اهل بیت ع) در یکشنبه 90/10/25 | نظر

امام حسیــــــــن علیه السلام در آخرین خطبه ی خود پیش از شهادت با بیانی بلیغ و رسا همگان را از مفتون شدن به دنیا و مغرور شدن به آن بر حذر داشت و فرمود :
(( ای بندگان خــــــــدا ! تــــــــــقوای ااــــهی پیشه سازید و از دنیا حذر کنید . ( فریفته نشوید ) ، اگر دنیا برای کسی باقی می ماند و کسی در دنیا جاودان بود ، پیامبران الهی سزاوارترین مردم به جاودانگی و برتر به رضا و خوشنودی و راضی تر به قضاء الهی بودند . ولی خداوند دنیا را محل آزمایش مردمان قرار داده و اهل آن را برای فنا خلق فرموده ، هر چیز جدیدی در دنیا کهنه می شود و نعمت های آن از بین می رود و شادی های آن به تلخی تبدیل می شود . دنیا منزل ماندن نیست بلکه محل توشه برگرفتن است . پس ( برای آخرت خود ) توشه برگیرید و بهترین توشــــــــه ها تـــــــــقوی است . تقوی را پیشه ی خود سازید تا رستگار شوید . ))

 

(1) حیاة الامام الحسین (ع) ، باقر شریف القرشی ، ج 3 ، ص 282
برچسب‌ها: دنیا
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ع
نویسنده حسیــنی ( خادم اهل بیت ع) در پنج شنبه 90/10/22 | نظر

 به یاد کربلا دلها غمین است ،،،، دلا خون گریه کن چون اربعین است
 
السلام علیکم یااباصالح المهدى (عج)
 السلام علیک یاامین الله فى ارض وحجته على عباده (یاصاحب الزمان آجرک الله)

 فرا رسیدن اربعین حسینی را به همه ی عاشقان حضرت ابا عبدالله الحســــــــین (علیه السلام ) تسلیت باد.
 سلام بر حسین و اربعینش، سلام بر اربعین و زائرانش! و سلام بر اندوه های دل آنان که به سوغات بر مزار کشتگان، عشق بردند و به مویه نشستند. به شوق زیارت صحن و سرای جان فزایت، اربعین شهادتت را به سوگ می نشینیم، یا حسیــــــــــــــــــــــــن!
  باز دلم خون شد و چشمم گریست
 آنکه درین روز چون من نیست کیست؟
 باز دگر باره رسید اربعین
 جوش زند خون حسیــــــــن از زمین
 غرق تلاطم شده بحر محیط
 یک سره درد است بساط بَسیط
 شد چهلم روز عزای حسیـــــن
 جان جهان باد فدای حسیـــــن
 یا بقیة الله،سیدی آجرک الله فی مصیبت جدک
 اللهم عجل لولیک الفرج
 دل‌هایمان بی‌تاب سالار شهیدان، و چشمانمان بر مظلومانه ترین شهادت تاریخ همواره درخشان و بارانی باد.
 یا حسیــــــن مظلوم
برچسب‌ها: امام حسین علیه السلام
یک لحظه دیدار با امیرالمؤمنین ، علیه السلام و یا ...
نویسنده حسیــنی ( خادم اهل بیت ع) در شنبه 90/10/3 | نظر

متفکّر و فیلسوف بزرگ ، حضرت علامه محمّد تقی جعفری ، رحمة الله علیه ، در تابستان 1376 ، در جمع تعدادی از خصّیصین ، عامل موفقیّت خود را در تحصیل و علم و ترویج معارف نورانی اسلام و موفقیتی که در شرح و تفسیر نهج البلاغه کسب نموده ، با خاطره ای تکان دهنده و الهام بخش ، نقل فرمودند ، که برای تمامی مشتاقان سعادت و رستگاری ، آموزنده و مفید فایده است .
توجه به این خاطره ، نقش شگفت انگیز ولایت و تمسّک به اهل بیت رسول الله ، صلی الله علیه و آله و سلّم ، را در پیشرفت و سعادت مندی ، مشخص می سازد .
حضرت علّامه قبل از ذکر خاطره ی ذیل ، اکیداً شرط فرمود که تا زمانی که معظّم له در قید حیات هستند ، نقل نشود . اینک که آن مرحوم به ملکوت اعلی پیوسته است ( آبان 1377) ، اصل خاطره به محضر مشتاقان ولایت تقدیم می گردد .
آن مرحوم فرمود : من توفیقی را که در زمینه ی تحصیل علوم و ترویج مبانی دینی کسب کرده ام ، از توجّه خاصّ مولای متقیّان علی بن ابی طالب علیه السلام ، نسبت به خودم می دانم .
در سال های جوانی و اقامت در نجف اشرف در یک شب گرم تابستان ، به دلیل گرمای بیش از اندازه و سختی اقامت در حجره ، دعوت مؤمنی را جهت پیوستن به جمع فضلایی که در بیت آن شخص بودند پذیرفتم . در آن جلسه شخصی که به طنز گویی و مزّاحی معروف بود و گرم کننده ی محفل دوستان ، طبق معمول به شوخی و بذله گویی پرداخت و اعلام داشت :
من عکس زیبای (( زنی شایسته )) از یکی از کشورهای اروپایی ، که در جراید چاپ شده ، با خود آورده ام تا دوستان حاضر در جلسه ببینند و قضاوت کنند . آن شخص از دوستان جلسه درخواست کرد بدون تظاهر به دینداری و تقدّس ، هر کس عکس را مشاهده کرد با صراحت و بدون تعارف بگوید بین یک لحظه ملاقـــــات و دیــــــــدار با امیرالمؤمنیــــــــــــن علیه السلام ، به طور حضوری ، و یک عمر زندگی زناشویی با صاحب این عکس ، کدامیــــــــک را بر می گزینـــــــد ؟
عکس آن زن را به نوبت به افراد نشان می داد و افراد هم هر کدام در فراخور برداشت و سلیقه ی خود از عکش نظری می دادند . معمولا افراد بیننده اظهار می داشتند حضرت امیر علیه السلام ، را که ان شاء الله در لحظه ی مرگ و عالم برزخ از نزدیک می بینیم !! امّا در این دنیا ، زندگی با این زن ، مفید است .
من پنجمین نفر بودم . وقتی خواست عکس را به من نشان بدهد طوفانی در قلبم به وجود آمد ، به خود لرزیدم و پیش خود گفتم : په آزمون حسّاس و بزرگی است !
آیا به راستی سزاوار است لحظه ای دیدار با علی بن ابی طالب علیه السلام ، آن مرد بزرگ را به شهوات مبادله کنیم ؟!
بدون این که عکس را ببینم از جا برخاستم و جلسه را ترک کردم و مورد اعتراض حاضران واقع شدم . امّا اعتنایی نکردم و خود را با ناراحتی به حجره رساندم .
درب حجره را باز کردم ، اما به دلیل نامناسب بودن هوا ، داخل نشدم . روی پله نشستم ، در حالی که سرم را به دیوار تکیه داده بودم به خواب رفتم . ناگهان خود را در سالنی نسبتاً بزرگ یافتم که تعدادی از علمای گذشته حضور داشتند و در صدر جلسه کرسی ای قرار داشت و حضرت مولا علی بن ابی طالب علیه السلام ، روی آن کرسی نشسته بودند ، قنبر غلام حضرت و مالک اشتر و ... نیز همراه آن حضرت بودند . حضرت امیر مرا مورد خطاب قرار داد و به نام ، به محضر خود فرا خواند . با شوق وصف ناپذیری از جا برخاستم ، لحظه ای خود را در آغوش آن حضرت دیدم ، آن حضرت مرا مورد لطف و محبّت قرار دادند . من نیز امام را با همان خصوصیّاتی که در روایات خوانده بودم دیدم و لذّت بردم .
در همین حال ، بیدار شدم و متوجّه شدم از لحظه ی نشستن در کنار درب حجره تا ملاقات و بیدار شدن چیزی حدود هشت دقیقه طول کشیده است . با حالتی وصف ناپذیر خود را به جلسه ی آقایان رساندم و دیدم همه سرگرم همان عکس هستند . به آنان گفتم من نتیجــــه انتخابم را گرفتم .
از آن لحظه به بعد ، این موفقیّت ها در زندگی علمی نصیبم گشت . (1)
_________________________________
1. ره توشه راهیان نور ، ج 22 ؛ ص 113-115.
برگرفته از کتاب رمز موفقیت بزرگان . ص 60.

حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام : ((خواسته های دل و هوسهای آدمی کشنده و مایه ی فتنه و زمینه ی رنجهاست . شهوات انسانها همچون سمومی کشنده است که آفت نهال انسانی است . لذّت آنی دارد و پشیمانی ابدی در پی خواهد داشت .خوشا به حال کسانی که از شهوات و هواها و هوسها ، خود را دور کرده اند و به مرحله تهذیب رسیده اند ! )) _____ نهج البلاغه ، خطبه ی 176
.:: اللهم عجـــــــــل لولیّک الفـــــــــــــرج ::.


لینک دوستان ما
» EMOZIONANTE
» فرزانگان امیدوار
» عَشَقه
» لنگه کفش
» سایت دکتر رحمت سخنی
» ســرچشمـــه › سرچشمه همه خوبیها مهدی (عج) است ›
» مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
» کانون فرهنگی شهدای شهریار
» ****شهرستان بجنورد****
» دیداردوست
» هم رنگــــ ِ خـــیـــآل
» شلمچه
» سفیر دوستی
» بچه مرشد!
» بوی سیب
» بادصبا
»
» سایت روستای چشام (Chesham.ir)
» شیخا
» دوستدار علمدار
» محمدمبین احسانی نیا
» یادداشتهای فانوس
» علی اصغربامری
» مقلدان علمدار
» عطر نرگس
» پا توی کفش شهدا
» السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
» اواز قطره
» عــــرشیــــان
» مهاجر
» بیاین بریم مسجد
» گروه اینترنتی جرقه داتکو
» نه دی هشتاد و هشت
» سیرت پیشگان
» .:شاه تورنیوز-shahtor.ir-شاه تور:.جدید93|عکس جدید93
» دانلود کتاب
» با ولایت زنده ایم
» اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
» حرف های گفتنی
» « عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
» شاسوسا
» شمیم یاس
» دانشجویان فنون قرائت دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد
» سربازان وطن
» به همه چیز مثبت نگاه کن...
» انصار الحسین (ع)
» مناجات با عشق
» زندگی کاروانی
» حوالی نور
» صراط مبین
» به بهترین وبلاگ سرگرمی خوش امدید
» دل نوشته
» تــسبــیــح مـــــلائـــــک
» و یقول الذین کفروا لست مرسلا
» دو بال پرواز
» دکتر علی حاجی ستوده
» مدیریت MIS
» قلب خـــــــــــــــــــــــــــاکی
» ازدواج موقت
» دکتر علی حاجی ستوده
» انتظار فرج
» گنبد افلاک
» پاک مردان
» به سوی یار
» حجاب غیبت
» دل نوشته های دو دختر شهید
» سربازان سید علی
» سیمای ولایت
» سردار بی نشان
» بصیرت 110
» پیروان امام و رهبری
» عاشقان شهادت
» تنها خدا
» تــسبــیــح مـــــلائـــــک
» یوسف زهرا
» مصباح الهدی
» پیروان ولایت
» جوانان منتظر
» شناخت رهبری آیت الله خامنه ای
» گل نرگس
» طرفدار دو آتیشه ولایت
» پلاک شهادت
» عشق یعنی ...
» اول ضمیر غائب مفرد کجایی ؟؟؟
» گنجشک جمکران
» معرفت امام زمان علیه السلام
» مهدی جان نمی دانم بگویم بیا یا نه ؟
» ضامن آهو
» چشم انتظار جمعه ی ظهور
» هیأت جوانان متوسل به قمر بنی هاشم (ع)
» ارشاد
» امام حسین علیه السلام
» همسفر عشق*ساری
» هیئت بیت النور شهرستان بهشهر
» تبیان مازندران
» اعوانه
» منتـظران ظهـــــــور
» عکس های متحرک مذهبی و مهدوی
» آموزش قرآن کریم
» ثارالــــــــلـــــــه
» مداحان (ایستگاه دانلود مداحی )
» دارالذاکرین
» حکمت امیرالمؤمنین علی علیه السلام
» جک
درباره وبگاه

بسم الله الرحمن الرحیم .............. اَلسـّلامُ علیـک یا اَبا صالِحَ المَهدی -------------------------------------------------- این وبلاگ تقدیم به محضر خورشید ، عصاره عالم هستی حضرت مهدی عج ، یوسف گمگشته زهرا(س) که همه تشنگان عدالت در انتظار ظهور خورشید ولایتش نشسته اند. خدایا در ظهورش تعجیل بفرما ، ظهورش را آسان گردان ، راهش را وسیع و ما را به راهش هدایت فرما ......... آمین بحق محمد و آله الطاهرین ..... اللهم عجل لولیک الفرج
موضوعات وبگاه
برچسب ها
انتخابات (14), حجاب (9), بدحجابی (7), تلنگر (6), حضرت زهرا سلام الله علیها (4), شهداء (4), عاشورا (4), غزه (4), لبیک یا خامنه ای (3), محرم (3), مرگ بر اسرائیل (3), سید علی خامنه ای (3), خدا (3), حضرت مهدی عج (3), حضرت مهدی علیه السلام (3), نگاه حرام (3), ولادت (3), ماه رمضان (2), ولایت (2), ولادت امام عصر (2), ولادت صاحب الزمان عج (2), جنگ نرم (2), حضرت محمد (ص) (2), دعــــــــا (2), دفاع مقدس (2), بی بندوباری (2), بی حجابی (2), چشم چرانی (2), حربه دشمنان (2), بصیرت (2), پوستر میلاد امام زمان (2), پوستر نیمه شعبان (2), امام خامنه ای (2), امام رضا علیه السلام (2), امام زمان عج (2), اهداف شوم دشمنان (2), رمضان (2), روز مادر (2), روز زن (2), سعادت (2), شقاوت (2), شهادت (2), شهادت حضرت زهرا س (2), شکستن دل مهدی فاطمه (2), عامل طلاق (2), عامل فروپاشی زندگی (2), عرفه (2), میلاد امام زمان (2), نوروز 93 (2), نیمه شعبان (2), گناه (2), غدیر (2), ماه خدا (2), ماهواره (2), غزه در خاک و خون (2), فاطمیه (2), فرا رسیدن ماه رمضان (1), فرشتگان نویسنده اعمال (1), فرموده امام عصر عج (1), فساد (1), فلسطین (1), فلسطین پاره تن اسلام (1), فلسطین پیروز است (1), قرآن (1), قول می دهم آدم شوم ولی (1), قیامت (1), گزیده از بیانات امام خمینی در مورد فلسطین (1), گلستان ارزش ها (1), غفلت (1), غفلت از ارزشها (1), غیبت (1), غیبت سوزاننده اعمال نیک (1), غیبت گناهی بزرگ (1), غیبت ممنوع (1), غیرت (1), فاطمی بمانید و فاطمی بدرخشید (1), محبت به جوانان (1), محبت پدرانه (1), محجبه (1), ماه رجب (1), ماه رحمت و مغفرت (1), غدیرخم (1), غرق در فساد (1), گنه کاران جز به فضل من پناهی ندارند ... (1), لباس دشمنان خدا (1), لبخندت برای گنه کارها بس است (1), لبیک یا رسول الله (1), لعن الله قاتلی فاطمه الزهرا س (1), لکه ننگ سازمان ملل (1), هر کجا باشید مرگ شما را فرا میگیرد (1), هر که افتد نظرش در پی ناموس کسان (1), هفته بسیج (1), هفته دفاع مقدس (1), هول قیامت (1), واقعه عاشورا (1), وسوسه (1), وسوسه شیطان (1), وصیت شهداء (1), وضع شیعه و دیگران در دوران غیبت (1), وفات (1), میلاد امام علی علیه السلام (1), میلاد حضرت زهرا س (1), میلاد فرخنده حضرت فاطمه س (1), میلاد مولود کعبه (1), ناظران اعمال (1), نشر موارد غیراخلاقی (1), نگاه به نامحرم (1), مرگ بر صهیونیست (1), مسئله فلسطین (1), مسبب نزول بلا و بدبختی (1), مقام معظم رهبری (1), مقاومت در برابر آمریکا (1), من شکایت دارم (1), من کنت مولا فهذا علی مولاه (1), مناجات (1), منافق (1), مهدی فاطمه (1), میرحسین موسوی با رأی مردم (1), میلاد (1), میلاد امام رضا (1), محرمم کن تا محروم نباشم (1), محمد رسول الله (1), مدرسه عشق (1), مدیون شهیدان (1), مرحوم حاج مرشد چلویی (1), مرد خدا (1), مردان بی غیرت (1), مردان زن نما (1), عفت (1), عفت چشم (1), علی (1), علی کیست (1), عمل جراحی رهبر انقلاب (1), عهد با امام زمان (1), عید غدیر (1), عید نوروز (1), عید ولایت (1), عکس یادگاری صهیونیست ها (1), عبرت (1), عبرت از عاشورا (1), عبرت انگیز (1), عذاب الهی (1), عاشورا نتیجه بی اعتنایی به غدیر (1), عاشورای حسینی (1), عاقبت بدحجابی (1), عالم محضر خدا (1), عامل سعادت و شقاوت فرزندان (1), شکستن عهد (1), صهیونیست ها مایه ننگ بشریت (1), ضرب سیلی (1), شهیدان دفاع مقدس (1), شوهر عاشق (1), شیطان (1), شکست اسرائیل (1), شهادت حضرت فاطمه (1), سیدعلی (1), سیدعلی سرشار از محبت جوانان (1), سیره علی ابن ابی طالب (1), شبیه غیرمسلمان (1), سفارش امام علی علیه السلام به فرزندش (1), سلطان عشق (1), سید علی (1), روز شکستن بت درون (1), روز عرفه (1), روز قدس (1), روز نیایش (1), زن نامحرم (1), زنان پاک و عفیف (1), زنان مرد نما (1), زیبایی حجاب (1), سپاه (1), ستاره این روزهای جهان (1), سخن استاد رحیم پور ازغدی (1), سخن بزرگان (1), سخن گفتن با نامحرم (1), سخنان آموزنده (1), سخنان رهبری در مورد فلسطین (1), سخنان مردان خدا (1), سرانجام دوستی (1), رهبر من (1), رهبرم (1), رهبرم سیدعلی (1), رهبری (1), روابط نامشروع (1), رواج زشتی ها (1), روز اشک و توبه (1), روز بازگشت (1), روز توبه (1), روز حساب (1), روز حسین (1), خلوت با نامحرم (1), خواهرم حجابت (1), خواهش های نفسانی (1), خودنمایی (1), خیانت (1), داستان واقعی (1), دام های شیطان (1), دانلود (1), در محضر خدا معصیت نکنید (1), درگذشت امام جمعه شهرستان بهشهر (1), درگذشت سید صابر جباری (1), دشمن خدا (1), اهداف ماهواره (1), اوج فاجعه (1), ایام فاطمیه (1), باب الجواد (1), باحجابت می کنند (1), بازگشت به آغوش خدا (1), بترس از آن روز (1), امام زمان علیه السلام (1), امام عشق (1), امام هادی علیه السلام (1), امام رضا علیه السلام (1), امام زمان (1), 22 بهمن (1), 8 سال دفاع مقدس (1), آجرک الله یا صاحب الزمان (1), آخرالزمان (1), آخرین مد (1), آرایش (1), آرایش برای غیرشوهر (1), اختلاط با نامحرم (1), اختلاط مردان با زنان (1), اخلاص در بندگی (1), اربعین (1), ارتش (1), ارزش پاکدامنی (1), ارزش حجاب (1), ارزش زن (1), ارزش عفت (1), ازدواجی که براساس معنویت نیست (1), اسرائیل نابود است (1), اسرائیل کودک کش (1), اسلام همیشه پیروز است (1), اشاعه گناه و فحشا (1), اشاعه ی فساد (1), الحمدلله (1), اللهم احفظ امامنا الخامنه ای (1), الهی بشکند دست مغیره (1), امام حسین (1), امام حسین علیه السلام (1), امام حسین علیه السلام (1), امام حسین علیه السلام (1), پوسترغدیرخم (1), پوسترهای زیبای غدیر (1), پیام شهداء در مورد حجاب (1), پیامبر (1), پیامبر مهر و لبخند (1), پیروزی (1), پیروزی فلسطین (1), پیروزی فلسطین پیروزی اسلام (1), تاسوعا (1), تبریک ماه مبارک رمضان (1), تبریک میلاد امام رضا (1), تحریک (1), تربیت اسلامی (1), تربیت صحیح (1), تربیت فرزند (1), تربیت فرزندان (1), تربیت ماهواره ای (1), ترس اسرائیل (1), تسلیت عاشورای حسینی (1), تسلیم آمریکا (1), بنده شیطان (1), به حساب خود برسید (1), بی بصیرتی (1), انتخابات (1), انسانی با قلب بزرگ (1), اهانت به حضرت رسول (1), بدحجابی و شادی دشمنان (1), بذر شهوت (1), بزرگ مردان (1), بسیج (1), بسیج لشکر مخلص خداست (1), بسیج مدرسه عشق (1), بسیج مردمی (1), بسیجی (1), حرم بر نامحرم حرام است (1), حسن روحانی (1), حسین (1), حسین نام تو با دلها چه می کند (1), حضرت امام خامنه ای (1), حضرت زهرا س (1), چشم چرانی ممنوع (1), چشم دوختن به زنان (1), چقدر به فکر امام زمان هستیم (1), حجاب غنچه نوشکفته (1), حجاب و خشنودی امام زمان (1), حدیث از امام زمان عج (1), حدیث امام علی ع درباره اختلاط با نامحرم (1), حدیث تربیت فرزند (1), حدیث در مورد اشاعه فحشاء (1), حدیث در مورد عفت (1), حدیث در مورد غیرت (1), حدیث در مورد مردان زن نما و زنان مرد نما (1), حدیث رسول خدا (1), حدیث قدسی (1), بی غیرتی (1), بیانات امام خامنه ای (1), بیانات رهبری (1),
طراح قالب
شهدای کازرون
.: طراحی و کدنویسی قالب : شهدای کازرون :.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است...