سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 خورشید مکه
 
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
شهدای کازرون مرجع قالب های مذهبی رایگان توضیح توضیح توضیح توضیح
محل تبلیغات شما
\ مبعث \ پیام آور عدالت و کرامت انسانی
نویسنده حسیــنی ( خادم اهل بیت ع) در یکشنبه 91/3/28 | نظر

 (( مبعث حضرت رسول اکرم خاتم الانبیاء محمد مصطفی ( ص) رحمة للعالمین و چراغ هدایت و کانون صفا؛ بر تمام مسلمانان  مبارک))
 امشب شب غار حرا از روز روشن تر شده
 امشب فضای مکه پر، از جلوه ی کوثر شده
 امشب جهان رشک جنان ، امشب زمین کوثر شده
 امشب امین وحی حق ، نازل به پیغمبر شده
 سلام بر مبعث، پیام خیزش انسان، از خاک تا افلاک !
 سلام بر مبعث، انفجار نور و ظهور همه ارزش‏ها در صحنه حیات بشر !

  " مبعث " پیام آور عدالت و کرامت انسانی
 محمد امین(ص) قبل از شب 27 رجب در غار حرا به عبادت خدا و راز نیاز پرداخت و در عالم خواب رؤیاهایی می دید راستین و برابر پروردگار بزرگش برای پذیرش وحی به‌تدریج آماده می‌شد.
 درعالم واقع روح الامین، جبرئیل بزرگ، فرشته وحی مأمور شد آیاتی از قرآن را براو بخواند و او را به مقام پیامبری مفتخر سازد. محمد (ص) در این هنگام چهل سال داشت. تنهایی و توجه خاص او در غار حالتی غریب در او ایجاد می‌نمود. حالتی وصف ناشدنی، ترس و ابهام از یک طرف و شعف و سبک بالی از سوی دیگر و به ناگاه در شبی از این لیالی پر قدر فرشته وحی به یکباره بر او نازل گردید با این پیام:
 
«اقرأ باسم ربک الذی خلق. خلق الانسان من علق . اقرأ وربک الاکرم.الذی علم بالقلم.علم الانسان ما لم یعلم».
 بخوان به نام پررودگارت که آفرید او انسان را از خون بسته . بخوان به نام پروردگارت که گرامی تر و بزرگتر است .خدایی که نوشتن آفرید . به انسان آموخت آنچه را که نمی دانست.
 فرشته وحی به او فرمان خواندن داد ولی حضرت بیان داشت خواندن نمی‌دانم. اما بار دیگر همان جمله را شنید، فرمود: «من امی و درس ناخوانده‌ام» و شنید: «بخوان»، این بار روح‌الامین او را سخت فشرد و محمد(ص)دریافت که این بار می‌تواند و بدین ترتیب جبرئیل ماموریت خویش را به انجام رساند.
 از آن روز که در غار حرا ندا بر پیامبر (ص) آمد که بخوان ؛ رسالت نبوی با پیام خروج انسان از ظلمات و حرکت به سوی نور اغاز شد .
 بعثت پیامبر اکرم (ص)سرآغاز راهی شد تا انسان از شرک ؛ بی عدالتی ؛ تبعیض ؛ جهل و فساد بیرون آمده و به سوی توحید ؛ معنویت ؛ عدالت و کرامت حرکت کند.
 مبعث نبوی با نهضت معنوی شروع شد و انقلابی در عالم بشری ایجاد کرد که هنوز دامنه آن ادامه دارد .این تحول روحی ؛ مردم مادی بت پرست را
 به مبدا آفرینش راهنمایی کرد و از کردار زشت برحذر ساخت و به نیکویی دعوت نمود . پیامبر (ص) پیروان خود را به این منقبت ستود که شمابهترین امت من هستید و می توانید دنیای بشریت را با اجرای قانون متین قرآن به سعادت مطلوب برسانید .
 رسول خدا (ص) در روز 27رجب در مکه مکرمه دعوت به خدا را آغاز کرد و سالها بعد در مدینهحکومت اسلامی را تشکیل داد .
 حضرت محمد(ص) دین مبین اسلام را به مردمی عرضه کرد که جملگی در آتش جهل می سوختند و دعوت او چنان دلنشین بود که به سرعت دیوارهای جهل و خرافات را فرو ریخت و مردم موج موج به اسلام گرویدند .
 رسول خدا (ص) در مدینه منشور حکومتی اسلام را پایه ریزی و همه مردم را در اداره حکومت شریک کرد .
 حضرت محمد (ص) سالها به صورت پنهانی مردم مکه را به سوی خدا دعوت کرد و آن زمان ندا آمد که دعوت آشکار کن ؛ دشمنان چنان عرصه را بر او تنگ کردند که به دستور خدا هجرت آغاز کرد .
 پیامبر گرامی اسلام پس از 13سال توقف در مکه در اثر فشار و اذیت و آزار قریش از طرف خداوند مامورشد به مدینه هجرت کند ؛ هجرت پیامبر و مسلمانان به مدینه ؛ فصل تازه ای در زندگی پیغمبر اکرم (ص)و اسلام گشود ؛ همچون کسی که از محیط آلوده و خفقان آور به هوای آزاد و سالم پناه برد .هجرت پیامبر (ص)و مسلمانان از مکه به مدینه برای پی ریزی زندگی اجتماعی اسلام ؛ نخستین گام بلند در پیروزی و گسترش اسلام و جهانی شدن آن بود .
 
پ ن : خداوندا ما را با آیین محمد و آل محمد زنده بدار و با آیین آنان بمیران و در قیامت ما را با آنان محشور و همنشین بگردان .
 دل با تو خوش است یگانه معبود حیات
 معنای تمامُ مطلقی از حَسنات
 گویند که خشنود شوی ، چون گویند
 بر خاتم انبیاء
محمد صلوات
 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
برچسب‌ها: حضرت محمد (ص)
عظمت سوره حمـــــــــد
نویسنده حسیــنی ( خادم اهل بیت ع) در پنج شنبه 91/3/25 | نظر
  خدای با عزت و جلال می فرماید : سوره ی فاتحةالکتاب را میان خود و بنده ام تقسیم کرده ام ، آن چنان که نیمی از آن سوره از آنِ من است و نیمی از آن ِ بنده ی من است . بنابراین با خواندن این سوره بنده هر چه می خواهد از من می خواهد . 

 هنگامی که بنده می گوید :
 (بسم الله الرحمن الرحیم ) خدای جل جلاله فرماید : بنده ام به نام من آغاز کرد و بر من لازم است کارهای او را به سامان رسانم و برکات خود را در کارهای او نازل سازم .
 و چون گوید ( الحمدلله رب العالمین ) خدای جل جلاله فرماید : بنده ام مرا ستایش کرد و دانست هر نعمتی که دارد از من است و گرفتاریهایی که از او برطرف شده ، به توسط من است . اینک شما گواه باشید که نعمت های دنیا و آخرت را برای او افزون گردانم ، چنان که گرفتاریهای دنیا را از او برطرف ساخته ام !
 و چون گوید ( الرحمان الرحیم ) خداوند فرماید : بنده ام گواهی داد که همانا بخشنده و مهربانم ، شما را گواه می گیرم که نصیب او را از رحمت خود فراوان گردانم و بخشش خود را بر او بی نهایت سازم .
 و چون گوید ( مالک یوم الدین ) خداوند فرماید : گواه باشید که چون اعتراف کرد من مالک روز جزایم ، حسابش را آسان کنم و حسناتش را بپذیرم و از بد کرداریش در گذرم .
 چون گوید ( ایاکَ نعبد ) خداوند فرماید : بنده ام راست گفت ، تنها مرا پرستد ، گواه باشید که به او ثواب عبادتش را بدهم ، ثوابی که هر که مخالف عبادت او رفته ، بر او رشک برد .
 و چون گوید : ( و ایاک نستعین ) خداوند فرماید : از من کمک خواست و به من پناه برد ، گواه باشید که او را در کارش کمک کنم و در سختی ها به فریادش رسم و در گرفتاری روز قیامت دستش را بگیرم .
 چون گوید : ( اهدنا الصراط المستقیم ) تا آخر سوره ، خداوند فرماید : این از بنده من است و بنده ام هر چه خواهد از آن اوست و برای بنده ام اجابت کردم و آن چه آرزو داشت به او دادم و از آن چه ترسید او را آسوده ساختم . (1)
   1. (( عیون الاخبار الرضا )) ، (( امالی )) ، از حضرت علی علیه السلام .
 پی نوشت : براستی که چه خدای کریـــــــــــــم و مهـــــــــــربانی داریم و ما بندگان چقـــــــــدر غافلیم و قدرنشناس ....
 *** الهــــــی دلی ده که جای تـــــــو باشد ... لسانی به من ده که در ولی ثنای تـــــــو باشد
 *** الهــــــی بده همتی آنچنانم ... که سعیم وصــــــــــول لقای تـــــــو باشد
برچسب‌ها: قرآن
آزمایش مردم
نویسنده حسیــنی ( خادم اهل بیت ع) در سه شنبه 91/3/23 | نظر

 چنانکه می دانیم یکی از سنتهای ثابت الهی ، آزمایش بندگان و انتخاب صالحان و گزینش پاکان است . صحنه ی زندگی همواره صحنه ی آزمایش است تا بندگان از این راه در پرتو ایمان و صبر و تسلیم خویش در پیروی از اوامر خداوند تربیت یافته و به کمال برسند و استعدادهای نهفته ی آنان شکوفا گردد .
 در اثرغیبت حضرت مهدی ، مردم آزمایش می شوند : گروهی که ایمان استواری ندارند ، باطنشان ظاهر می شود و دستخوش شک و تردید می گردند و کسانی که ایمان در اعماق قلبشان ریشه دوانده است ، به سبب انتظار ظهور آن حضرت و ایستادگی در برابر شدائد ، پخته تر و شایسته تر می گردند و به درجات بلندی از اجر و پاداش الهی نائل می گردند .
 امام موسی بن جعفر- علیه السلام - فرمود : هنگامی که پنجمین فرزندم غایب شد ، مواظب دین خود باشید ، مبادا کسی شما را از دین خارج کند . او ناگزیر غیبتی خواهد داشت ، به طوری که گروهی از مؤمنان از عقیده ی خویش برمی گردند . خداوند به وسیله ی غیبت ، بندگان خویش را آزمایش می کند ...
 از سخنان پیشوایان اسلام بر می آید که آزمایش به وسیله ی غیبت حضرت مهدی ، از سخت ترین آزمایشهای الهی است . و این سختی از دو جهت است :
 1- از جهت اصل غیبت ، که چون بسیار طولانی می شود بسیاری از مردم دستخوش شک و تردید می گردند . برخی در اصل تولد و برخی دیگر در دوام عمر آن حضرت شک می کنند و جز افراد آزموده و مخلص و دارای شناخت عمیق ، کسی بر ایمان و عقیده به امامت آن حضرت باقی نمی ماند .
 پیامبر اسلام صل الله علیه و آله وسلم - ضمن حدیث مفصلی می فرماید : مهدی از دیده ی شیعیان و پیروانش غایب می شود و جز کسانی که خداوند دلهای آنان را جهت ایمان ، شایسته قرار داده ، در اعتقاد به امامت او استوار نمی مانند .
 2- از نظر سختیها و فشارها و پیشامدهای ناگوار که در دوران غیبت رخ می دهد و مردم را دگرگون می سازد ، به طوری که حفظ ایمان و استقامت در دین ، کاری سخت و دشوار می گردد و ایمان مردم در معرض مخاطرات شدید قرار می گیرد .
 
 سیره پیشوایان - ص 671 -670
برچسب‌ها: حضرت مهدی علیه السلام
رجب ماه توبه، نیایش و دعا..
نویسنده حسیــنی ( خادم اهل بیت ع) در چهارشنبه 91/3/3 | نظر

 اَلسلامُ علیکَ یااَبا جَعفَرٍ یامُحَمَّدَ بنَ عَلِیٍّ اَیُّهَا الباقِرُ یَابنَ رَسوُلِ اللّهِ
 دل جرعه بنوش از قدح و جام محمّد ... دیگر شده مرهم همه آلام محمّد
 بشکفته گلِ پنجم گلخانه‌ی معشوق ... او کیست؟ لقب باقر و همنام محمّد

ولادت پنجمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام محمدباقر علیه السلام و فرارسیدن ماه رجب ، ماه خدا ، ماه نیایش ودعا ،بر همه مسلمانان مبارک باد .
  
ماه رجب، ماه توبه و طلب عفو است و شبی چون لیله الرغائب را در خود دارد. شبی که عطا و بخشش خداوند در آن خارج از حد تصور آدمی است. و این، دلیل نامیدن این ماه به ماه آمرزش خواهی (شهرالاستغفار) است. پیامبر گرامی اسلام(ص) با دیدن هلال ماه مبارک رجب، دستان مبارکشان را به سوی آسمان بلند می کردند و سی بار تکبیر و لااله الاالله می گفتند و می فرمودند: ماه رجب ماه استغفار برای امت من است. «رجب ماه نزول و ریزش بی حد و حصر رحمت الهی است و از همین روی است که این ماه را رجب الاصب (ماه نزول سرشار رحمت الهی) نیز خوانده اند. از پیامبر گرامی اسلام نقل شده است که «از اولین شب جمعه در ماه رجب غافل نشوید زیرا شبی است که فرشتگان آن را لیله الرغائب می نامند». از معانی رغائب یکی بخشش و رحمت فراوان و بی حساب است که خداوند بندگان مخلص خود در این ماه نورانی را مشمول آن می گرداند.
 رجب توصیه و تذکر تمامی معصومین و اولیاست. رمضان ماه امت پیامبر است و شعبان ماه پیامبر، اما رجب ماه خداست و همین ماه خدا بودن رجب است که روزه و نمازهای خاصه و سایر عبادات در آن با نیتی خالص و بدون چشمداشتی، خشنودی ویژه خداوند را به دنبال دارد تا بدانجای که خواسته تمامی فرشتگان گرد آمده از آسمانها و زمین برکعبه و اطراف آن در این ماه عزیز را که طلب عفو و بخشش از عبادت کنندگان رجب را مسئلت دارند به یکباره اجابت می کند و می فرماید که «از تمامی آنها درگذشتم».
 هفتمین ماه سال هجری قمری از حرمت و قداست بی مانندی برخوردار است. در هنگامه محشر ندایی بلند اهالی رجب را فرا می خواند (این الرجبیون)، و کسانی که این ماه خدا را درک کرده اند و گرامی داشته اند، شادمان و هروله کنان به سوی صاحب ندا می شتابند. و چه سعادتمندند آنانی که در آن وادی اسف و افسوس در زمره اهالی رجب شمرده خواهند شد.
 چرخش قمری اکنون فصل ویژه عبادت و بندگی را برایمان به ارمغان آورده و امروز اولین روز این فصل است. فصلی که آغازش «رجب» است و امتدادش با گذر از «شعبان» به «رمضان» رسیده و با «فطر» آن پیوند می خورد.
 به امید پیوستن و همراه شدن با کاروان رجبیون، بعد از هر فریضه مفاتیح می گشائیم و می خوانیم « یا من ارجوه لکل خیر و امن سخطه عند کل شر یا من یعطی الکثیر بالقلیل یا من...» و بسیار می گوئیم «استغفرالله و اسئله التوبه».
 اللهم عجل لولیک الفرج
 التماس دعا

 

 
برچسب‌ها: ماه رجب
لینک دوستان ما
» EMOZIONANTE
» فرزانگان امیدوار
» عَشَقه
» لنگه کفش
» سایت دکتر رحمت سخنی
» ســرچشمـــه › سرچشمه همه خوبیها مهدی (عج) است ›
» مهندسی مکانیک ( حرارت و سیالات)-محی الدین اله دادی
» کانون فرهنگی شهدای شهریار
» ****شهرستان بجنورد****
» دیداردوست
» هم رنگــــ ِ خـــیـــآل
» شلمچه
» سفیر دوستی
» بچه مرشد!
» بوی سیب
» بادصبا
»
» سایت روستای چشام (Chesham.ir)
» شیخا
» دوستدار علمدار
» محمدمبین احسانی نیا
» یادداشتهای فانوس
» علی اصغربامری
» مقلدان علمدار
» عطر نرگس
» پا توی کفش شهدا
» السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
» اواز قطره
» عــــرشیــــان
» مهاجر
» بیاین بریم مسجد
» گروه اینترنتی جرقه داتکو
» نه دی هشتاد و هشت
» سیرت پیشگان
» .:شاه تورنیوز-shahtor.ir-شاه تور:.جدید93|عکس جدید93
» دانلود کتاب
» با ولایت زنده ایم
» اهلبیت (ع)،کشتی نجات ما...
» حرف های گفتنی
» « عــــــفـــــــاف و حـــــجــــــاب »
» شاسوسا
» شمیم یاس
» دانشجویان فنون قرائت دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهد
» سربازان وطن
» به همه چیز مثبت نگاه کن...
» انصار الحسین (ع)
» مناجات با عشق
» زندگی کاروانی
» حوالی نور
» صراط مبین
» به بهترین وبلاگ سرگرمی خوش امدید
» دل نوشته
» تــسبــیــح مـــــلائـــــک
» و یقول الذین کفروا لست مرسلا
» دو بال پرواز
» دکتر علی حاجی ستوده
» مدیریت MIS
» قلب خـــــــــــــــــــــــــــاکی
» ازدواج موقت
» دکتر علی حاجی ستوده
» انتظار فرج
» گنبد افلاک
» پاک مردان
» به سوی یار
» حجاب غیبت
» دل نوشته های دو دختر شهید
» سربازان سید علی
» سیمای ولایت
» سردار بی نشان
» بصیرت 110
» پیروان امام و رهبری
» عاشقان شهادت
» تنها خدا
» تــسبــیــح مـــــلائـــــک
» یوسف زهرا
» مصباح الهدی
» پیروان ولایت
» جوانان منتظر
» شناخت رهبری آیت الله خامنه ای
» گل نرگس
» طرفدار دو آتیشه ولایت
» پلاک شهادت
» عشق یعنی ...
» اول ضمیر غائب مفرد کجایی ؟؟؟
» گنجشک جمکران
» معرفت امام زمان علیه السلام
» مهدی جان نمی دانم بگویم بیا یا نه ؟
» ضامن آهو
» چشم انتظار جمعه ی ظهور
» هیأت جوانان متوسل به قمر بنی هاشم (ع)
» ارشاد
» امام حسین علیه السلام
» همسفر عشق*ساری
» هیئت بیت النور شهرستان بهشهر
» تبیان مازندران
» اعوانه
» منتـظران ظهـــــــور
» عکس های متحرک مذهبی و مهدوی
» آموزش قرآن کریم
» ثارالــــــــلـــــــه
» مداحان (ایستگاه دانلود مداحی )
» دارالذاکرین
» حکمت امیرالمؤمنین علی علیه السلام
» جک
درباره وبگاه

بسم الله الرحمن الرحیم .............. اَلسـّلامُ علیـک یا اَبا صالِحَ المَهدی -------------------------------------------------- این وبلاگ تقدیم به محضر خورشید ، عصاره عالم هستی حضرت مهدی عج ، یوسف گمگشته زهرا(س) که همه تشنگان عدالت در انتظار ظهور خورشید ولایتش نشسته اند. خدایا در ظهورش تعجیل بفرما ، ظهورش را آسان گردان ، راهش را وسیع و ما را به راهش هدایت فرما ......... آمین بحق محمد و آله الطاهرین ..... اللهم عجل لولیک الفرج
موضوعات وبگاه
برچسب ها
انتخابات (14), حجاب (9), بدحجابی (7), تلنگر (6), حضرت زهرا سلام الله علیها (4), شهداء (4), عاشورا (4), غزه (4), لبیک یا خامنه ای (3), محرم (3), مرگ بر اسرائیل (3), سید علی خامنه ای (3), خدا (3), حضرت مهدی عج (3), حضرت مهدی علیه السلام (3), نگاه حرام (3), ولادت (3), ماه رمضان (2), ولایت (2), ولادت امام عصر (2), ولادت صاحب الزمان عج (2), جنگ نرم (2), حضرت محمد (ص) (2), دعــــــــا (2), دفاع مقدس (2), بی بندوباری (2), بی حجابی (2), چشم چرانی (2), حربه دشمنان (2), بصیرت (2), پوستر میلاد امام زمان (2), پوستر نیمه شعبان (2), امام خامنه ای (2), امام رضا علیه السلام (2), امام زمان عج (2), اهداف شوم دشمنان (2), رمضان (2), روز مادر (2), روز زن (2), سعادت (2), شقاوت (2), شهادت (2), شهادت حضرت زهرا س (2), شکستن دل مهدی فاطمه (2), عامل طلاق (2), عامل فروپاشی زندگی (2), عرفه (2), میلاد امام زمان (2), نوروز 93 (2), نیمه شعبان (2), گناه (2), غدیر (2), ماه خدا (2), ماهواره (2), غزه در خاک و خون (2), فاطمیه (2), فرا رسیدن ماه رمضان (1), فرشتگان نویسنده اعمال (1), فرموده امام عصر عج (1), فساد (1), فلسطین (1), فلسطین پاره تن اسلام (1), فلسطین پیروز است (1), قرآن (1), قول می دهم آدم شوم ولی (1), قیامت (1), گزیده از بیانات امام خمینی در مورد فلسطین (1), گلستان ارزش ها (1), غفلت (1), غفلت از ارزشها (1), غیبت (1), غیبت سوزاننده اعمال نیک (1), غیبت گناهی بزرگ (1), غیبت ممنوع (1), غیرت (1), فاطمی بمانید و فاطمی بدرخشید (1), محبت به جوانان (1), محبت پدرانه (1), محجبه (1), ماه رجب (1), ماه رحمت و مغفرت (1), غدیرخم (1), غرق در فساد (1), گنه کاران جز به فضل من پناهی ندارند ... (1), لباس دشمنان خدا (1), لبخندت برای گنه کارها بس است (1), لبیک یا رسول الله (1), لعن الله قاتلی فاطمه الزهرا س (1), لکه ننگ سازمان ملل (1), هر کجا باشید مرگ شما را فرا میگیرد (1), هر که افتد نظرش در پی ناموس کسان (1), هفته بسیج (1), هفته دفاع مقدس (1), هول قیامت (1), واقعه عاشورا (1), وسوسه (1), وسوسه شیطان (1), وصیت شهداء (1), وضع شیعه و دیگران در دوران غیبت (1), وفات (1), میلاد امام علی علیه السلام (1), میلاد حضرت زهرا س (1), میلاد فرخنده حضرت فاطمه س (1), میلاد مولود کعبه (1), ناظران اعمال (1), نشر موارد غیراخلاقی (1), نگاه به نامحرم (1), مرگ بر صهیونیست (1), مسئله فلسطین (1), مسبب نزول بلا و بدبختی (1), مقام معظم رهبری (1), مقاومت در برابر آمریکا (1), من شکایت دارم (1), من کنت مولا فهذا علی مولاه (1), مناجات (1), منافق (1), مهدی فاطمه (1), میرحسین موسوی با رأی مردم (1), میلاد (1), میلاد امام رضا (1), محرمم کن تا محروم نباشم (1), محمد رسول الله (1), مدرسه عشق (1), مدیون شهیدان (1), مرحوم حاج مرشد چلویی (1), مرد خدا (1), مردان بی غیرت (1), مردان زن نما (1), عفت (1), عفت چشم (1), علی (1), علی کیست (1), عمل جراحی رهبر انقلاب (1), عهد با امام زمان (1), عید غدیر (1), عید نوروز (1), عید ولایت (1), عکس یادگاری صهیونیست ها (1), عبرت (1), عبرت از عاشورا (1), عبرت انگیز (1), عذاب الهی (1), عاشورا نتیجه بی اعتنایی به غدیر (1), عاشورای حسینی (1), عاقبت بدحجابی (1), عالم محضر خدا (1), عامل سعادت و شقاوت فرزندان (1), شکستن عهد (1), صهیونیست ها مایه ننگ بشریت (1), ضرب سیلی (1), شهیدان دفاع مقدس (1), شوهر عاشق (1), شیطان (1), شکست اسرائیل (1), شهادت حضرت فاطمه (1), سیدعلی (1), سیدعلی سرشار از محبت جوانان (1), سیره علی ابن ابی طالب (1), شبیه غیرمسلمان (1), سفارش امام علی علیه السلام به فرزندش (1), سلطان عشق (1), سید علی (1), روز شکستن بت درون (1), روز عرفه (1), روز قدس (1), روز نیایش (1), زن نامحرم (1), زنان پاک و عفیف (1), زنان مرد نما (1), زیبایی حجاب (1), سپاه (1), ستاره این روزهای جهان (1), سخن استاد رحیم پور ازغدی (1), سخن بزرگان (1), سخن گفتن با نامحرم (1), سخنان آموزنده (1), سخنان رهبری در مورد فلسطین (1), سخنان مردان خدا (1), سرانجام دوستی (1), رهبر من (1), رهبرم (1), رهبرم سیدعلی (1), رهبری (1), روابط نامشروع (1), رواج زشتی ها (1), روز اشک و توبه (1), روز بازگشت (1), روز توبه (1), روز حساب (1), روز حسین (1), خلوت با نامحرم (1), خواهرم حجابت (1), خواهش های نفسانی (1), خودنمایی (1), خیانت (1), داستان واقعی (1), دام های شیطان (1), دانلود (1), در محضر خدا معصیت نکنید (1), درگذشت امام جمعه شهرستان بهشهر (1), درگذشت سید صابر جباری (1), دشمن خدا (1), اهداف ماهواره (1), اوج فاجعه (1), ایام فاطمیه (1), باب الجواد (1), باحجابت می کنند (1), بازگشت به آغوش خدا (1), بترس از آن روز (1), امام زمان علیه السلام (1), امام عشق (1), امام هادی علیه السلام (1), امام رضا علیه السلام (1), امام زمان (1), 22 بهمن (1), 8 سال دفاع مقدس (1), آجرک الله یا صاحب الزمان (1), آخرالزمان (1), آخرین مد (1), آرایش (1), آرایش برای غیرشوهر (1), اختلاط با نامحرم (1), اختلاط مردان با زنان (1), اخلاص در بندگی (1), اربعین (1), ارتش (1), ارزش پاکدامنی (1), ارزش حجاب (1), ارزش زن (1), ارزش عفت (1), ازدواجی که براساس معنویت نیست (1), اسرائیل نابود است (1), اسرائیل کودک کش (1), اسلام همیشه پیروز است (1), اشاعه گناه و فحشا (1), اشاعه ی فساد (1), الحمدلله (1), اللهم احفظ امامنا الخامنه ای (1), الهی بشکند دست مغیره (1), امام حسین (1), امام حسین علیه السلام (1), امام حسین علیه السلام (1), امام حسین علیه السلام (1), پوسترغدیرخم (1), پوسترهای زیبای غدیر (1), پیام شهداء در مورد حجاب (1), پیامبر (1), پیامبر مهر و لبخند (1), پیروزی (1), پیروزی فلسطین (1), پیروزی فلسطین پیروزی اسلام (1), تاسوعا (1), تبریک ماه مبارک رمضان (1), تبریک میلاد امام رضا (1), تحریک (1), تربیت اسلامی (1), تربیت صحیح (1), تربیت فرزند (1), تربیت فرزندان (1), تربیت ماهواره ای (1), ترس اسرائیل (1), تسلیت عاشورای حسینی (1), تسلیم آمریکا (1), بنده شیطان (1), به حساب خود برسید (1), بی بصیرتی (1), انتخابات (1), انسانی با قلب بزرگ (1), اهانت به حضرت رسول (1), بدحجابی و شادی دشمنان (1), بذر شهوت (1), بزرگ مردان (1), بسیج (1), بسیج لشکر مخلص خداست (1), بسیج مدرسه عشق (1), بسیج مردمی (1), بسیجی (1), حرم بر نامحرم حرام است (1), حسن روحانی (1), حسین (1), حسین نام تو با دلها چه می کند (1), حضرت امام خامنه ای (1), حضرت زهرا س (1), چشم چرانی ممنوع (1), چشم دوختن به زنان (1), چقدر به فکر امام زمان هستیم (1), حجاب غنچه نوشکفته (1), حجاب و خشنودی امام زمان (1), حدیث از امام زمان عج (1), حدیث امام علی ع درباره اختلاط با نامحرم (1), حدیث تربیت فرزند (1), حدیث در مورد اشاعه فحشاء (1), حدیث در مورد عفت (1), حدیث در مورد غیرت (1), حدیث در مورد مردان زن نما و زنان مرد نما (1), حدیث رسول خدا (1), حدیث قدسی (1), بی غیرتی (1), بیانات امام خامنه ای (1), بیانات رهبری (1),
طراح قالب
شهدای کازرون
.: طراحی و کدنویسی قالب : شهدای کازرون :.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد.کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است...